Hero Pleasure 110i Paket Servis Motosiklet Kiralama

Fast Food zincirleri ve restoranların sıklıkla tercih ettiği uzun ömürlü dayanıklı Hindistan menşeili 2021 model Hero Pleasure+ 110i kiralamak için hemen formu doldur.

Uygun Fiyatı ile Sıfır km Hero pleasure 110i Hizmetinizde

Restoranların ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten giz filo motosiklet kiralamadan hero pleasure 110i motosiklet kiralamak için hemen iletişime geçin. 1100 TL + KDV’den Başlayan fiyatlarla motosiklet kiralayabilirsiniz.

 İletişime Geç: 0552 604 23 02

110cc Güçlü Motor

Mobil Şarj

Kombine Fren Sistemi

Düşük Yakıt Göstergesi

Yan Sehpa Göstergesi

Hero Pleasure + 110i Motosiklet Kiralama

Hero Pleasure+ 110i diğer bir deyişle yeni hero Pleasure peki yenilenen ne var. Yenilenmenin en belirgin kısmı artık full enjeksiyonlu olması bir önceki pleasure karbüratörlüydü artık yeni Pleasure full enjeksiyonlu.  Giz filo olarak hero pleasur’u çok beğendik ve paket servis hizmetine oldukça uygun bir motosiklet modeli olduğunu gördük ve envanterimize ekledik. Artık yeni hero pleasure+ 110i Motosikletleri giz filo motosiklet kiralama’dan kiralayabileceksiniz. 

Peki neden kiralamalıyım?

Neden kiralamalıyım sorusu gerçekten çok önemli işletme giderleri açısından oldukça fizibildir. Kiraladığınız motosikletlerin ödemelerinin tamamını işletme gideri olarak gösterebiliyorsunuz. Bu işletmeniz için oldukça güçlü bir vergi avantajı sağlamaktadır. 

İşletmelerin en zorlandıkları konunun başında ise servis bakım ve onarım gelmektedir. İşletmeler bakım ve onarımla uğraşmaktan bazen paket servis hizmetine odaklanma sorunları yaşamakta ve hizmet puanları etkilenmektedir. Motosiklet kiralayarak bakım ve onarım hizmetine hiç girmeyeceksiniz. Üstelik bakım ve onarım hizmetleri ayağınıza kadar gelecek ve zaman kaybı gibi stresli durumlar ile karşılaşmayacaksınız. 

Back to top