banner-Motosiklet-kiralama

Yerinde Bakım, Onarım

Paket servis hizmetiniz artık aksamayacak Motosikletlerin yerinde bakım onarım yapmaktayız.

Uygun Fiyatlar

Ugun fiyat seçenekleri ile esnafın motosiklet kiralamada tercih edilen bir motosiklet kiralama markası olmaktan memnuniyet duyuyoruz

7/24 Müşteri Desteği

Motosiklet Kiralama Hizmeti almaya başladığınız andan itibaren kiralama ile ilgili her konu için müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz.

Paket Motoru Kiralama

Paket servis hizmeti veren restoranlar için uzun ömürlü kalitesine güvendiğimiz motosikletleri tercih ediyoruz. Kaliteli bakım onarım hizmeti ile birlikte müşterilerimizin bizi sürekli olarak tercih etmesini sağlamak ve markamızı tavsiye etmeleri için çalışmak en önemli misyonumuzdur. 

Müşterilerimize her hafta ziyaretlerde bulunur hizmetin aksayıp aksamadığını kontrol ederiz. Motosikletlerin bakımlarını bu yöntem ile daha iyi planlar, eksiklerini gideririz. Motosikletlerin bakımlı olması müşteri memnuniyeti ve kuryelerin yolda kalmaması için önemlidir. Süreçleri her yönden ele alan ekibimiz sayesinde içiniz hep rahat olacak.

Motosiklet teslimi esnasında kuryelere doğru sürüş eğitimi motosiklet rodajdayken kullanımı, rodajdan sonraki kullanımı ile ilgili detaylı bir eğitim veririz. Böylelikle motosikletlerin daha iyi kullanımlarını sayesinde daha az arıza çıkaracağını öngörmekteyiz. Motosikletler amacı dışında kullanılmadığı takdirde uzun süre sorun çıkarmadan kullanacağınızı ön görüyoruz. 

Giz Filodan Paket servis motoru kiraladığınızda şunu bileceksiniz ki; Motosiklet kiralama sürecinde motosikletler ile ilgili her türlü teknik destek ve bilgiden yararlanacaksınız. İçinizin rahat etmesi için elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmayacak. 

FİLO MOTOSİKLET KİRALAMADA KİRALANAN MOTOSİKLETLER

Honda Activa S Paket Servis Motosiklet Kiralama (0 KM veya İkinci El)

Honda Activa S Paket servis hizmetinde oldukça çok kulllanılan bir paket motosiklet modelidir. Gelişmiş özellikleri, kolay kullanımı ve konforuyla, bir scooterda ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri bir arada sunuyor.

Oldukça zor arızalanır. Kültürümüzde Honda’nın arızası az olur diye bir anlayışta oluşmuştur. 0 km veya İkinci el honda activa s 125 kiralama seçenekleri mevcuttur. Honda Activa S Motosiklet kiralamanın en uygun adresi giz kiralamadan fiyat teklifi almak için fiyat teklifi al butonuna basın.

Honda spacy Alpha 110 Filo Motosiklet Kiralama (0 KM veya İkinci El)

honda-spacy-alpha-motosiklet-kiralama

Rahat kullanımı, konforlu selesi ve düşük yakıt tüketimi ile Honda Spacy Alpha, paket servis hizmeti için en büyük yardımcınız. 0 Km honda spacy alpha motosiklet kiralama veya ikinci el honda spacy alpha motosiklet kiralama için iletişime geçin. 

Hero Pleasure+ 110i

Hero Pleasure+ 110i Onun ticarette kazandırdığını artık çocuklar bile biliyor desek..! neden mi..? Türkiye’nin en geniş Fast Food zincirleri tercihini Pleasure’den yana kullanıyor. Çünkü o ticaretin kazandıran’ı.Çarpıcı Yeni Grafikleri. Canlı Yeni Renkler. Güzel ve yeni Özellikler. Her şey Pleasure’nin keyfini çıkarman için tasarlandı. Üstelik artık 110cc gücünde ve enjeksiyonlu. Özgürlük ve eğlence yolculuğunuza başlayın ve ticarette de kazanın. Şimdi Hero pleasure+ 110i paket servis motosikletlerini kiralamak için giz filo motosiklet kiralama ile iletişime geçin.

Hero Duet 125 Paket Servis Motosiklet Kiralama

Hero Duet 125 restoran sektörünün en çok kullandığı Hindistan menşeili bir üründür. Sektörün benimsediği bir motosiklet markası olmuştur. Oldukça az yakıt harcaması ve çok nadir arıza vermesi ile bilinir.  Makyajlanmış yeni kasası, çelik gibi sağlam dış metal gövde yapısı, sele altı bagaj ışığı, usb şarj soketi, bakım hatırlatma ve kontaktan kumandalı yakıt depo açma kapama özellikleri ile ticarette size kazandırır. Ayrıca artık 125 cc gücünde hero duet 125 kiralamak için fiyat teklifi al formunu doldurunuz.

 

Filo Motosiklet Kiralamanın Avantajları

1-Vergi İndiriminden Yararlanma

Motosiklet Kiralama maliyetini tamamını (Tüm masraflar) gider olarak gösterebilir vergi indiriminden yaralanabilirsiniz. Bu durum motosiklet kiralamanın en avantajlı olan kısmıdır. Neden motosiklet kiralamalıyım sorusunun en iyi cevabı motosiklet kiralama maliyetinin tamamını gider olarak gösterebilmenizdir. 

Giz Filo motosiklet kiralama limited şirketinden  uygun fiyata garaintili ve servis bakımlı motosikletler kiralamak için hemen arayın.  0552 604 23 02

2- Bakım Onarım Giz Filonun Sorumluluğunda

Bakım onarım süreçlerinin getirdiği belirsiz süpriz giderler ve zaman kaybından doğan zorlu süreçler artık sizin sorumluluğunuzda değil. Giz filo Kiralama Yerinde bakım onarım yaparak hizmetinizin aksamamasını sağlarken Onarım süreçlerinin uzaması halinde yedek motosiklet imkanı da sumkatadır.

3-Yüksek Bütçeler Ayırmanıza Gerek Yok

Motosiklet alımları için yüksek bütçe ayırmanıza gerek yok. Giz Filo motosiklet kiralamadan alacağınız uygun filo kiralama fiyatları ile artık bütçe sorunlarını çözmüş olacaksınız. Siz sadece işinize odaklanırken giz filo motosiklet kiralama sizler için 2020 model sıfır bakımlı ve garantili motosikletleri sizler için tedarik edecektir. 

4-Zorunlu Trafik sigortası ve Muayenelerle Uğraşmaya Son

Zorunlu trafik sigortası ve muayeneler giz filo motosiklet kiralama limited şirketinin sorumluluğundadır. Şirketimiz tarafından bakım onarımın yanı sıra motosikletlerin muayene süreçleri ve sigortaları düzenli olarak takip edilmektedir.

 

Filo Motosiklet Kiralama

Filo motosiklet sektöründe farklı yaklaşımlara sahip müşteri memnuniyeti odaklı giz filo motosiklet kiralama ltd.şti motosiklet kiralama hizmeti almak isteyen işletmelere en uygun çözümü sumak için  12 ay ve  24 ay motosiklet kiralama hizmeti sunmaktadır.

Motosikletlerin bakım periyotlarını takip etmek ve bakım zamanı bakım için çağırmak hasar ya da arıza zamanlarında duruma hızlı müdahale edecek mobil araçlarımız ile restoran ve işletmelerimizi bu süreçlerin tamamen dışında tutarak sadece paket servisi hizmetine odaklanmasını sağlamaktayız.

Marka, model ve farklı ödeme seçenekleri sunan giz kiralama işletmeler için kaçırılmayacak fırsatlar sunmaktadır. 

Paket Servis Motosikleti Kiralama

Motosiklet Kiralama için iyi hizmet veren bir kiralama şirketi ile anlaşmak çok önemlidir. Motosikleti teslim etmek yetmez. Bakım aralıklarını takip etmek ve zamanında bakımlarını yapan onarımlarında gecikmeyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kiralama şirketi ile çalışmak her zaman en doğrusudur. Bazen Kiralama şirketleri verdikleri sözleri yerine getirememekte ve paket servislerde aksamaya neden olabilmektedirler. İçinden çıkılmaz hale gelen bir süreci de başlatabilir. Bu sürecin doğru ilerlemesi için aşağıda sayacağımız tavsiyelere dikkat edebilirsiniz.

1- İyi bir motosiklet kiralama şirketi müşteri memnuniyetini kazanmış çalıştığı müşterileri memnun etmiş firmadır. Tabi bütün müşterileri memnun etmek bazen zor olabiliyor. Büyük oran memnuniyet sağlanmışsa verilen hizmetlerde (mücbir sebepler hariç) aksaklık olmamışsa iyi bir kiralama şirketi denebilir. Peki bunu nasıl tespit edebilirsiniz. Çok basit şikayetleri inceleyebilirsiniz. Hizmet alanlarla irtibata geçebilirsiniz.

2-İyi bir motosiklet kiralama şirketi müşterisine sorun çıkaran her şeyi iyi düşünür ve ona göre adım atar. Bu ne demek; Yani orijinal yedek parça takılması veya kaliteli sağlam lastik kullanımını örnek verebiliriz. Lastikler üzerinden örnek verecek olursak lastikler kuryeyi (Motosiklet kullananı) yola bağlar. Yani hayata bağlar diyebiliriz. Orjinial parça takılması motosikletin ömrünü uzatır. Hem Kiracıya hem de kiralayana fayda sağlar.

 

Giz Filo motosiklet kiralama birlikte çalıştığı bütün müşterileri ile sürekli iletişimde kalır. Her konuda bilgilendirir. Kullandığı yedek parçalar hakkında bilgi verir ve sektörün bilinen markalarını kullanır. Müşterimiz memnuniyetini dile getirirken biz de motosikletin ömrünü uzatmanın memnuniyetini yaşarız.

Giz filo motosiklete uğramdan paket servis motosikletleri kiralamayın.

Back to top