Filo Motosiklet Kiralama

banner-Motosiklet-kiralama

Filo Motosiklet Kiralamanın Avantajları

1-Vergi İndiriminden Yararlanma

Motosiklet Kiralama maliyetini tamamını (Tüm masraflar) gider olarak gösterebilir vergi indiriminden yaralanabilirsiniz. Bu durum motosiklet kiralamanın en avantajlı olan kısmıdır. Neden motosiklet kiralamalıyım sorusunun en iyi cevabı motosiklet kiralama maliyetinin tamamını gider olarak gösterebilmenizdir. 

Giz Filo motosiklet kiralama limited şirketinden  uygun fiyata garaintili ve servis bakımlı motosikletler kiralamak için hemen arayın.  0552 604 23 02

2- Bakım Onarım Giz Filonun Sorumluluğunda

Bakım onarım süreçlerinin getirdiği belirsiz süpriz giderler ve zaman kaybından doğan zorlu süreçler artık sizin sorumluluğunuzda değil. Giz filo Kiralama Yerinde bakım onarım yaparak hizmetinizin aksamamasını sağlarken Onarım süreçlerinin uzaması halinde yedek motosiklet imkanı da sumkatadır.

3-Yüksek Bütçeler Ayırmanıza Gerek Yok

Motosiklet alımları için yüksek bütçe ayırmanıza gerek yok. Giz Filo motosiklet kiralamadan alacağınız uygun filo kiralama fiyatları ile artık bütçe sorunlarını çözmüş olacaksınız. Siz sadece işinize odaklanırken giz filo motosiklet kiralama sizler için 2020 model sıfır bakımlı ve garantili motosikletleri sizler için tedarik edecektir. 

4-Zorunlu Trafik sigortası ve Muayenelerle Uğraşmaya Son

Zorunlu trafik sigortası ve muayeneler giz filo motosiklet kiralama limited şirketinin sorumluluğundadır. Şirketimiz tarafından bakım onarımın yanı sıra motosikletlerin muayene süreçleri ve sigortaları düzenli olarak takip edilmektedir.

 

Filo Motosiklet Kiralama

Filo motosiklet sektöründe farklı yaklaşımlara sahip müşteri memnuniyeti odaklı giz filo motosiklet kiralama ltd.şti motosiklet kiralama hizmeti almak isteyen işletmelere en uygun çözümü sumak için  12 ay 24 ay ve 36 aylık motosiklet kiralama hizmeti sunmaktadır.

Motosikletlerin bakım periyotlarını takip etmek ve bakım zamanı bakım için çağırmak hasar ya da arıza zamanlarında duruma hızlı müdahale edecek mobil araçlarımız ile restoran ve işletmelerimizi bu süreçlerin tamamen dışında tutarak sadece paket servisi hizmetine odaklanmasını sağlamaktayız.

Marka, model ve farklı ödeme seçenekleri sunan giz kiralama işletmeler için kaçırılmayacak fırsatlar sunmaktadır. 

Honda Activa S Paket Servis Motosiklet Kiralama

Honda Activa S Paket servis hizmetinde oldukça çok kulllanılan bir paket motosiklet modelidir. Gelişmiş özellikleri, kolay kullanımı ve konforuyla, bir scooterda ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri bir arada sunuyor. Oldukça zor arızalanır. Kültürümüzde Honda’nın arızası az olur diye bir anlayışta oluşmuştur. Honda Activa S Motosiklet kiralamanın en uygun adresi giz kiralamadan fiyat teklifi almak için fiyat teklifi al butonuna basın.

Hero Duet 125 Paket Servis Motosiklet Kiralama

Hero Duet 125 restoran sektörünün en çok kullandığı Hindistan menşeili bir üründür. Sektörün benimsediği bir motosiklet markası olmuştur. Oldukça az yakıt harcaması ve çok nadir arıza vermesi ile bilinir.  Makyajlanmış yeni kasası, çelik gibi sağlam dış metal gövde yapısı, sele altı bagaj ışığı, usb şarj soketi, bakım hatırlatma ve kontaktan kumandalı yakıt depo açma kapama özellikleri ile ticarette size kazandırır. Ayrıca artık 125 cc gücünde hero duet 125 kiralamak için fiyat teklifi al formunu doldurunuz.

 

Back to top