Kiralık Motosikletler

MSRP: 69$ 80$ Estimated Loan: 420$/mo
1000
MSRP: 30$ 50$ Estimated Loan: 210$/mo
130
MSRP: 49$ 69$ Estimated Loan: 320$/mo
0

Giz Filo Günlük Kiralık Motosikletler

Giz Filo yeni hizmeti olan günlük motosiklet kiralama hizmeti artık 1 temmuz 2021’de başlıyor. İstanbul’da günlük ulaşımdaki zorluklar motosikletlere olan ilgiyi bir hayli arttırdı. Günlük motosiklet kiralama hizmetini istanbullarla buluşturmak için çok heyecanlıyız. Motosiklet kiralamayı daha güvenli hale getiriyoruz. 

Kiralayacağınız motosikletlerde motosiklet kaskı veriyoruz. Güvenli ekipmanlarla rahatlıkla yolculuklar yapabileceksiniz. Tüm motosikletler siz kiralamadan önce son kontrolleri yapılır. Fren balataları, benzin, motor yağı, farlar, gibi önemli motosiklet aksamları kontrol edilir. Motosiklet bakımları zamanında yapılır. Size sadece keyifli vakit harcamak kalır. Motosikletlerimizin tamamı sigortalı ve ful kaskoludur. Önce sizin sonra motosikletin güveni için tam kapasite operasyonlarımız sürdürmekteyiz. Motosikletlerde motosiklet çantası ve tur camı mevcuttur.

Sıkça Sorulan Sorular

Motosiklet kiralama hakkında bir sorunuz mu var? Aşağıdaki konulara göz atın veya bir cevap bulmak ve yola çıkmak için sorulardan birine tıklayın!

Motosiklet rezervasyonunu ofislerimize gelerek veya irtibat numaralarımızı arayarak gerçekleştirebilirsiniz

Güvenlik kurallarımız gereği tüm rezervasyonlar motosiklet kiralama için sürücü bilgileri ile kart bilgileri eşleşmesi gerekmektedir.

Ofiste ödeme yapabilirsiniz

Hayır motosiklet kiralama hizmetinde taksit uygulamamız bulunmamaktadır.

En kısa motosiklet kiralama süresi 24 saattir. 24 Saatten yani 1 günden kısa sürecek kiralamalar günlük kiralama bedeli alınır.

Motosiklet Kiralama Sözleşmesi’nin geçerli olabilmesi için yanınızda sürücü belgeniz, kimliğiniz ya da geçerli pasaportunuz ve en az provizyon bedeli kadar limiti olan kredi kartınız bulunmalıdır. Ayrıca, ikamet adresiniz ve telefon bilgileriniz sözleşmenize kayıt edilecektir. Ofisimizden ayrılmadan önce mutlaka kiralama sözleşmenizin bir nüshasını yetkili arkadaşlarımızdan isteyiniz.

Back to top