Honda Dio Paket Servis Motosiklet Kiralama

Honda’nın Paket servis için özel olarak geliştirdiği yakıt tasarrufu sağlayan euro 5 motosikleti Honda Dio’yu  Kiralamak için hemen formu doldur.

Uygun Fiyatlar ile Honda Dio Motosikletler Hizmetinizde

Hondanın Yemek sektörü için geliştirdiği yeni honda dio ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun fiyatlarla Giz filo motosiklet kiralamada. 3200 TL’den başlayan fiyatlarla Motosiklet Kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç: 0552 604 23 02

Yerinde Bakım ve Onarım

Motosikletlerin her 2000 km de yağ değişimi yapılmaktadır. Her 4000 km de varyatör açılır ve temizlenir. 8000, 16000ve 24000 km’de  periyodik bakımları yapılmaktadır. Bakımlar restoranınızın adresinde yapılmaktadır. Onarımlar teknik servisimizde yapılmaktadır. Böylelikle zamandan tasarruf ederek paket servis hizmetinizin aksamamasını sağlıyoruz.

Motosiklet Arızalarında Yedek Motosikletin Hazır

Motosiklet arızları can sıkıcıdır. Motorun yatması paket servis hizmetini oldukça sıkıntıya sokan bir süreçtir. İşletme sahibini yıpratır. Motosiklet arızalarında artık saç baş yolmanıza gerek yok. Giz Filo motosiklet kiralama size motosiklet arızalarında yedek motosiklet hizmeti vermektedir. Motosikletin arızasının onarımı süresince yedek motosikletiniz temin edilir ve teslim edilir. 

Giz Filo'nun Sunduğu Avantaj

Uygun Fiyatlar

Giz Filo Motosiklet kiralama sektörün en uygun fiyatlarını en iyi hizmet kalitesi ile hizmetinize sunmaktadır. Giz Filo motosiklet kiralama, motosiklet kiralama sürecini kolaylaştırarak esnafa destek olur.

Mobil Servis

Giz Filo Mobil servis hizmeti ile yerinde bakım onarım hizmeti verir. Paket servis hizmetiniz hiç aksamaz sizler bunun kolaylığı ile operasyonu daha iyi yönetirsiniz.

Yedek Motosiklet

Motosiklet arızlarında yedek motosikletiniz her zaman hazır. Siz sadece paket servis hizmetinize odaklanın gerisini bize bırakın

Motosiklet Sürüş Eğitimi

Motosikletleri teslim ederken güvenli sürüş için kuryelere güvenli sürüş için detaylı bilgi verilir.

Motosiklet Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

Uzun dönem motosiklet kiralama süreleri o km motosikletler için minimum 24 aydır. 2. el motosiklerde minimum 12 aydır.

Motosiklet bakımları motosikletin modeline göre kitapçıkta belirtilen km aralıklarında uzman ekibimiz tarafından kiracının adresinde yapılmaktadır.

Motosiklet bakımları kira ücretinin içerisinde bir ücrettir. Ayrıca bir ücret yansıtılmamaktadır.

Arıza durumunda motosiklete müdahale süresi 24 saati geçmeyecek sürede en erken zamanda planlanır.

Giz filo motosiklet kiralama ltd.şti den maksimum 5 adet motosiklet kiralaması yapabilirsiniz.

Minimum 1 adet motosiklet kiralayabilirsiniz.

Neden Giz Filo

Kaliteli Kiralama Hizmeti

Sektördeki kiralama firmalarından farklı olarak sadece müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. amacımız paket servis hizmetinin hiç duraksamadan devam etmesidir.

Uygun Fiyatlar

Giz filo motosiklet kiralamada her bütçe için çözümler mevcuttur. iletişime geçerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Destek

Kiralanan motosikletler için her türlü çözüm için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Honda Dio Filo Motosiklet Kiralama

Honda Dio, paket servis hizmeti olan restoranlar için handanın geliştirdiği euro 5 olan küçük scooter modelidir. 

Giz filo olarak Honda Dio’yu sizlerin hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Honda dio kiralamak için iletişime geçebilir ofislerimize uğrayabilirsiniz.

Honda Dio 14” jantları ile daha konforlu sürüşler sağlamaktadır. 96 kg ağırlığı olan motosikletin kullanımı ve konforu oldukça iyidir. Uzun süre oturabileceğiniz şekilde dizayn edilen sele ve ayağınızı koyabilmeniz için sağlanan geniş alan ile Honda Dio, hem konforlu hem de ergonomik oturma pozisyonu ve sürüş imkanı sunar.

Giz Filo motosiklet kiralamadan Honda Dio motosiklet kiralamak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Giz filo talebinize uygun olarak sözleşme hazırlar ve talep eden şirketin ve şirket ortaklarının findeks notunu kontrol eder. Findeks notu olumlu olan yemek sektöründeki her şirket Giz Filo motosiklet kiralamadan Honda Dio motosiklet kiralayabilir.

Motosiklet Kiralama süreci başladığı an itibariyle şirketinize bir müşteri temsilcisi atanır. Müşteri temsilcisi motosiklet kiralama ile ilgili her talebiniz için destek sağlayacak ve taleplerinizi yerine getirecektir. 

Honda dio motosiklet hakkında;

Honda Dio, Japon otomotiv devi Honda tarafından üretilen popüler bir scooter modelidir. İlk olarak 1988 yılında Hindistan’da piyasaya sürülen Honda Dio, o zamandan beri birçok ülkede popüler hale gelmiştir. Bu yazıda, Honda Dio motosikleti hakkında daha detaylı bilgi vereceğim.

Honda Dio, hafif, şık ve ekonomik bir scooter modelidir. Şık tasarımı ve pratik kullanımı sayesinde, özellikle şehir içi ulaşımda tercih edilen bir motosiklettir. Dio’nun 109 cc’lik tek silindirli, dört zamanlı motoru, 7.8 beygir güç üretir ve 8.91 Nm tork sağlar. Bu, Dio’nun günlük kullanım için yeterli güç sağladığı anlamına gelir. Ayrıca, CVT şanzımanı sayesinde, kullanımı oldukça kolaydır.

Back to top