Hakkımızda

Paket servis motorları için
Çözüm Ortağınız

Giz Filo Motosiklet Kiralama hizmetleri size kısa ve uzun dönemler için uygun sabit ödemeler ile motor kiralama hizmeti vermektedir. Motor bakım onarım süreçleri de dahil olmak üzere motor için sadece kiralama ücreti ödersiniz. Hem finansal kayıplardan hem zaman kaybından hem de itibar kaybından kurtulmak için giz kiralama ofislerine bekleriz.

Giz kiralama iş modeli olarak merkezine  mutlu müşteriler koymaktadır. Müşteri memnuniyeti olmayan hiçbir iş modelinin başarıya ulaşamayacağının bilincindeyiz. Yenilikçi ve güvenilir şirket ünvanımız geliştirerek korumaya devam edeceğiz.

parallax Image
parallax Image

Giz Kiralama’dan Neden Hizmet Almalıyım?

Garantili Son Model Scooterlar

Size ve işletmenize çok daha az sorun çıkartacak son model motor kiralma hizmeti almak için giz kiralmaya bekleriz.

Honda Yetkili Servis Çözüm Ortağımız

Bakım onarım için orjinal parça ve iyi işçilik çok önemlidir. Honda yetkili servisi ile birlikte çalışmaktayız. Bakım onarım sizin için sorun olmaktan çıksın. Bakım onarım bizde

Sekötün En uygun Fiyatları Bizde

Uygun fiyatlar ile kobiler için kaçırılmayacak çözümler sunmaktayız. Bizden Teklif Almadan karara vermeyin.

Motorlarınızı haritadan takip edin

Kiraladığınız motorları anlık nerede olduğunu kontrol ederek hizmet kalitenizi artırın ve hem zamandan tasarruf edin hemde paket servis operasyonunuzu daha iyi yönetin.

Giz Kiralama

Giz Kiralamanın Farkını Yaşayın

  • Misyon & Vizyon
  • Temel Değerler
  • Rehber İlkeler
Misyon & Vizyon
about
Misyon
Misyonumuz, işimizin her alanında en iyisi olmaktır. Tüm müşterilemize en iyi müşteri deneyimini sağlayarak işiniz için en iyi kiralama ve servis hizmetiniz sağlamaktır.
Vision
Giz Motor kiralama hizmetleri, rekabet etmeyi seçtiğimiz motosiklet kiralama alanında pazar payı büyümesi bakımından bir numaralı Motosiklet tedarikçisi olmaktır. Müşterilerimizin başarısı, tüm çalışanlarımızın ödün vermeyen mükemmellik arayışının nihai ölçüsü olacaktır.
Temel Değerler
about
Temel Değerler
  1. Dürüstlük İlkesi – Müşterilerimizle ve birbirimizle olan tüm ilişkilerimizde etik kurallarımıza uyacağız. Tüm ilişkilerimizde her zaman açık, samimi ve dürüst olacağız.
  2. Adalet İlkesi - Müşterilere ve personele her zaman eşit ve adil bir şekilde davranacağız.
  3. Doğruluk İlkesi – Bilgi edinme hakkının önemini inanıyoruz. Müterilere ve personele her zaman doğru bilgi akışını sağlayacağız.
Rehber İlkeler
about
Rehber ilkeler
  • Kalite ve Değer Önceliklidir Müşteri memnuniyetini sağlamak için ürün ve hizmetlerimizin kalitesi ve değeri birinci önceliğimizdir.
  • Müşteriler Yaptığımız Her Şeyin Odak Noktasıdır İşimiz müşterilerimiz göz önünde bulundurularak, rakiplerimizden daha iyi hizmet ve daha iyi genel değer ile yapmaktır.
  • Başarımız İçin Sürekli İyileştirme Esastır Yaptığımız her şeyde, değerler ve hizmetlerimizde, insan ilişkilerimizde, rekabetçiliğimizde, karlılığımızda ve mükemmellik konusundaki tutumumuzda mükemmellik için çaba göstermektir

Ekibimiz İle Tanışın

Personelimiz sizler ile tanıştırmak için oldukça heyecanlıyız! Şirketimiz, uzmanlığı ve farklı bakış açılarını paylaştığımız yerdir. Her biri memnuniyetinizi sağlamak için zaman ve çaba sarf etmeye hazır bir grup motorsiklet sevdalısı bulacaksınız.

Sizi yakından tanımak isteriz, bu yüzden bizi şahsen görmeye gelin!
Memnuniyet Garantili Filo Motosiklet Kiralama
İşletmeniz için kiralayacağınız motosikletlerin ve hizmetlerimizin memninyet garantisi var.
Ne istediğine hala karar vermedin mi?
Back to top