Honda Activa S 125 Paket Servis Motosiklet Kiralama

Motosiklet kiralamanın en çok tercih edilen motosikleti Honda activa S 125 Kiralamak için hemen formu doldur.

Uygun Fiyatlar ile Sıfır km Motosikletler Hizmetinizde

Yemek sektörünün ihtiyaçlarına yönelik en uygun fiyatları Giz filo motosiklet kiralamada bulabilirsiniz. 2800 TL’ den başlayan fiyatlarla Motosiklet Kiralama yapabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç: 0552 604 23 02

Yerinde Bakım ve Onarımla Hizmetiniz Aksamayacak

Motosikletlerin ara bakımları, periyodik bakımları, ve ağır bakımları ve onarımlarını adresinizde yapıyoruz. Böylelikle zamandan tasarruf ederek paket servis hizmetinizin aksamamasını sağlıyoruz.

Motosiklet Arızalarında Anında Yedek Motosikletin Hazır

Motosiklet arızalarının 72 saat veya daha fazla sürmesi paket servis hizmetinizi aksatabilir. Bu durumun oluşmaması için Giz filo motosiklet kiralama arızanın uzun süreceğini tespit ettiği an yedek motosikletinizi hazırlar ve size teslim eder.

Giz Filo'nun Sunduğu Avantaj ve Kolaylıklar

Uygun Fiyatlar

Motosiklet kiralama maliyetlerini ve bütçenizi düşünerek fiyatları uygun tuttuk. Fiyatlar için iletişime geçin

Mobil Servis

Giz Filo Mobil servis hizmeti ile yerinde bakım onarım hizmeti verir. Böylelikle paket servis hizmetiniz aksamayacaktır.

Anında Yedek Motosiklet

Motosiklet arızlarının uzun sürmesini tespit ettiğimiz zaman yedek motosikletinizi hazırlar ve teslim ederiz.

Motosiklet Sürüş Eğitimi

Motosikletleri teslim ederken güvenli sürüş için kuryelere güvenli sürüş için detaylı bilgi verilir.

Motosiklet Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

Uzun dönem motosiklet kiralama süreleri o km motosikletler için minimum 24 aydır. 2. el motosiklerde minimum 12 aydır.

Motosiklet bakımları motosikletin modeline göre kitapçıkta belirtilen km aralıklarında uzman ekibimiz tarafından kiracının adresinde yapılmaktadır.

Motosiklet bakımları kira ücretinin içerisinde bir ücrettir. Ayrıca bir ücret yansıtılmamaktadır.

Arıza durumunda motosiklete müdahale süresi 24 saati geçmeyecek sürede en erken zamanda planlanır.

Giz filo motosiklet kiralama ltd.şti den maksimum 5 adet motosiklet kiralaması yapabilirsiniz.

Minimum 1 adet motosiklet kiralayabilirsiniz.

Neden Giz Filo

Kaliteli Kiralama Hizmeti

Sektördeki kiralama firmalarından farklı olarak sadece müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. amacımız paket servis hizmetinin hiç duraksamadan devam etmesidir.

Uygun Fiyatlar

Giz filo motosiklet kiralamada her bütçe için çözümler mevcuttur. iletişime geçerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Destek

Kiralanan motosikletler için her türlü çözüm için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Honda Activa S 125 Filo Motosiklet Kiralama

Honda Activa s Motosiklet Kiralama sektöründe en çok kullanılan motosiklet modelidir. Hem Honda kalitesinin olması hem de Honda’ya ait en ucuz motosiklet olması nedeni ile oldukça fazla talep görmektedir.

Honda Activa s 125 uzun ömürlü kolay bozulmayan sağlam motosiklettir. Ayrıca Honda servislerinin Türkiye’nin en iyi bakım onarım servis hizmeti verdiğini göz önünde bulundurursak Giz filo olarak kendi servisimiz ile birlikte ayrıca Honda servisleri ile de ortak çalışmaktayız.

Honda Activa S 125 cc motor hacmi ile 9,9 Nm tork üretebiliyor. Paket serviste oldukça yeterli olabilecek bu rakamlar ile birlikte kaliteli malzeme yapısı bu motosikleti paket servis için eşsiz bir motosiklet haline getiriyor.  Motosiklet kiralama şirketlerinin ve esnafın göz bebeği halline gelen Honda Activa s’in Bakım aralıkları ilk 1000 km rodaj bakımı her 2000 km ara bakımlar 8 binde periyodik bakımı yapılmaktadır. 

Giz Filo motosiklet kiralamadan Honda Activa S 125 motosiklet kiralamak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Giz filo talebinize uygun olarak sözleşme hazırlar ve talep eden şirketin ve şirket ortaklarının findeks notunu kontrol eder. Findeks notu olumlu olan yemek sektöründeki her şirket Giz Filo motosiklet kiralamadan Honda Activa S 125 motosiklet kiralayabilir.

Motosiklet Kiralama süreci başladığı an itibariyle şirketinize bir müşteri temsilcisi atanır. Müşteri temsilcisi motosiklet kiralama ile ilgili her talebiniz için destek sağlayacak ve taleplerinizi yerine getirecektir. 

 

Back to top